Buhar Sepetin Elektronik Sigara

elektronik sigara nedir

Elektronik Sigara Nedir?

Elektronik sigara, geleneksel sigaranın çok daha sağlıklı ve modern halidir. Sitemizde (buharmarketi.com) satılan elektronik sigaraların tamamı güvenli ve kullanımı oldukça kolaydır. Elektronik sigaranızı sipariş ettikten sonra kolay bir şekilde kurulumu yaparak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. İlk kullanımda elektronik sigara kalitesini ve ortaya sigara dumanından çok daha sağlıklı, hoş kokulu ve nikotin içeren bir buhar olduğunu fark edeceksiniz. Elektronik sigara, sigara ve geleneksel tütün ürünlerinden %95 oranında daha az zararlıdır.

Elektronik Sigara İle Sigarayı Bırakmak Mümkün Mü

Elektronik Sigara İle Sigarayı Bırakmak Mümkün Mü?

Elektronik sigara, sigarayı bırakma sürecinizi keyifli ve kolay bir hale getirir. Bu ürünler sigaranın yerini alırlar ve sigarayı bırakmak konusundaki süreci çok daha kolay bir hale getirirler. Sigaradan farklı olarak e-sigara gerisinde kötü koku ve çevreyi kirleten izmarit bırakmaz. Elektronik sigara modelleri size nikotinli ve damak tadınıza uygun aromalı buhar sağlarlar ve buhar, sigara dumanından farklıdır. Zararlı kimyasal içermemesine ek olarak e-sigara zaten duman değil buhar üretir.

Elektronik Sigara Sağlığa Zararlı Mı

Elektronik Sigara Sağlığa Zararlı Mı?

Elektronik sigara, geleneksel sigaraya oranla çok daha az zararlıdır. Elektronik sigaraların toksin ve zehirli kimyasallardan arınmış nikotin buharı tüketmenizi sağladığı da yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konmuş ve sigaradan %90 oranında daha az zararlı olduğu görülmüştür. Hatta bir sigara ile karşılaştırıldığında e-sigara da sigaranın birçok zararının olmadığı dahi söylenebilir. Avrupa’da bir çok klinik sigara bıraktırma seanslarında e-sigara kullanmaktadır.

Elektronik Sigara Güvenilir Mi

Elektronik Sigara Güvenilir Mi?

Elektronik sigaranın sahip olduğu batarya çok güçlü olup cep telefonları ile benzer özelliktedir. Peki, bu ne anlam ifade etmektedir? Kullanım açısından sağlığa ciddi zararları bulunmasa da patlama kaynaklı cihaz kullanıcılarının maruz kaldığı etkiler haberlere konu olmuştur. Sitemizde satılan cihazların tamamı Orijinal Cihaz olup bu riskler bulunmamaktadır. Likit de dahil olmak üzere tüm ürünlerin orijinal tedarik edilmesine ve doğru şarj uygulamasına dikkat edilmesi halinde cihaz kullanımı sırasında sizi herhangi bir risk beklememektedir.

Hangi Elektronik Sigara Modelini Tercih Etmelisiniz

Hangi Elektronik Sigara Modelini Tercih Etmelisiniz?

Elektronik sigara kullanmaya yeni başlayacaksanız başlangıç seviyesi kategorisindeki elektronik sigara modelleri sizler için ideal olacaktır. Buna ek olarak ilerleyen zamanlarda daha profesyonel elektronik sigara modellerine yönelebilirsiniz. Profesyonel elektronik sigaralar genellikle mod elektronik sigara veya mod box olarak bilinen elektronik sigara modelleridir. Yine Kangertech Evod 1100 adı verilen basit modeller de elektronik sigara kullanmak isteyen kullanıcıların tercih edebilecekleri e-sigara modellerindendir.