Ağrısız Kesin Çözüm İçin Oscar Hair Saç Protez ve Bakım Merkezi

Şişli protez saç merkezi olarak kişilere %100 doğal ve gerçek insan saçından protez yapıyoruz. Saç protezi, herhangi bir şekilde cerrahi bir işlem değildir. Kişiler saç protezlerini kullanırken ağrı veya kaşıntı hissetmezler. Düzenli bakımı yapılması halinde saç protezleri uzun süre kullanılabilir. Kellik sorununuz mu var? Saçlarınızda dökülmeme mi oluştu? Sizde ağrısız, sorunsuz ve kesin bir şekilde saç sahibi olmak için Oscar Hair Saç Protez ve Bakım Merkezimiz ile iletişime geçebilir, kısa süre içerisinde yeni saçlarınıza kavuşabilirsiniz. Yeni ve doğal görünen saçlar artık çok kolay. Protez saç, tamamen kişilerin kafa ve yüz kafasına göre üretilir. Herkese göre farklı protez saç tasarımı yapılır.

Protez saçlar, kellik olan bölüme göre küçük veya büyük olarak uygulanabilir. Kadın, erkek veya yaş fark etmeden herkes için uygulanabilecek bir yöntem türüdür. Protez saç fiyatları, saç tasarımına göre değişiklik gösterir. Ancak firmamız sizlere kaliteli ve uygun fiyatlı saç protez tasarımları yapmaktadır. Kişilerin yüz yapısı baz alınarak, protez saç tasarlanır. Protez saçlar kişinin kafasına oturacak şekilde hazırlanır. Saç rengi, uzunluğu ve modeli tamamen kişilerin isteğine göre yapılır. Protez saçlar su ve hava geçirir. Kişiler rahatlıkla saçlarını yıkayabilir, fön çekebilir ve istedikleri şekli verebilir. Protezler sabitlenirken solüsyon kullanılır, özellikle bu solüsyonların kaliteli olması son derece önemlidir.

Protez saç işleminden sonra mutlaka düzenli olarak bakım yaptırmanız gerekir. Düzenli bakım sayesinde uzun süre boyunca bu saçları kullanabilirsiniz. On iki yaşından büyük olan bütün kişiler için yapılabilecek olan bu işlem, son derece sağlıklıdır ve hiç bir yan etkisi bulunmaz. Saç dökülmesi her yaşta olabilir, ancak çözümsüz değildir. Mutlaka saç protezi yaptıracağınız yerin profesyonel olması gerekir. Merkezimiz tamamen profesyonel olarak saç protezi tasarımı yapmaktadır. Kaliteli solüsyonlarımız sayesinde sizlerde uzun süre boyunca protez saçlarınızı kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir